Recruitment Academy Awards 2023 – nová soutěžní kategorie Edenred Well-being Awards

Soutěž Recruitment Academy Awards vznikla za účelem inspirace, edukace a zviditelnění nejlepších projektů v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Letošní 8. ročník představí novou kategorii: Edenred Well-being Awards. Právě o vzniku této kategorie jsme hovořili s Anetou Martiškovou, Corporate Affairs & Sustainability DirectorEdenred ČR, která je partnerem této kategorie.

Přehrát zvukový záznam videa

O RAA

Oceňováním inovativních a kreativních přístupů k náboru poukazuje soutěž na rostoucí význam těchto aktivit, jež se stávají nedílnou součástí moderních firem. Oceněné projekty jednotlivých firem slouží jako inspirace pro ostatní společnosti a vyzývají je k osvěžování vlastních postupů.

Nezávislá porota složená z odborníků z oblasti recruitmentu, HR, marketingu a dalších oborů vybírá finalisty a vítěze v 6 různých kategoriích. Více o jednotlivých kategoriích si můžete přečíst zde

HISTORIE

Poprvé se ceny Recruitment Academy Awards udělovaly v roce 2015 jako součást programu konference HR Management, vyhlášeni byli vítězové v kategoriích Kariérní video roku a Kariérní stránky roku. Od té doby se s každým rokem rozšiřuje nejen počet kategorií, ale zejména množství přihlášených. V roce 2019 byla na galavečeru v La Fabrice poprvé představena kategorie People's Choice, ve které diváci sami hlasují pro kariérní video. Šestý ročník se v roce 2021 bez přítomnosti diváků vysílal online v živém přenosu z Kongresového centra v Praze.

Registrace jsou otevřené do 14. března 2023.

Partnerem soutěže Recruitment Academy Awards 2023 Česko a Slovensko je portál HRNews.cz.

POSLAT PŘIHLÁŠKU

Stáhněte si zvukový záznam videa ve formátu mp3.