HR Excellence Awards 2022 - komentář Renaty Millerové, HR Director, Thermo Fisher Scientific

Soutěž HR Excellence Awards, která oceňuje nejlepší projekty a profesionály v oblasti lidských zdrojů za uplynulých 12 měsíců, zná své vítěze. Soutěž HREA pořádá profesní organizace People Management Forum. Vyzpovídali jsme Renatu Millerovou, HR ředitelku společnosti Thermo Fisher Scientific s.r.o., která obdržela čestné uznání za inovativní podporu flexibility a diverzity společnosti s projektem Podpora rodičovství a zaměstnanců v naší firmě – StayIn.

Přehrát zvukový záznam videa

[00:07] Můžete se divákům v krátkosti představit a představit také váš projekt, se kterým jste byli nominováni na cenu HR Excellence Awards 2022?

[00:28] Proč jste se rozhodli účastnit se HR Excellence Awards?

[00:58] Máte už představu o tom, zda se budete účastnit i v příštím roce a případně s jakým projektem?

O HREA 2022

V kategorii Velké společnosti zvítězila společnost O2 Czech Republic s projektem Talentový program. V kategorii Malé a střední firmy do 500 zaměstnanců získala první msto společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o. za projekt Flexibilka v Greineru.

Cenu veřejnosti získala také společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o., cenu prezidenta PMF za společenský přínos obdržela FB skupina HR brainstorming za projekt Stands for Ukraine. V oblasti veřejné správy zvítězila Městská část Praha 7 s projektem Personální rozvoj Úřadu městské části Praha 7. Bylo také uděleno čestné uznání za inovativní podporu flexibility a diverzity společnosti Thermo Fisher Scientific s.r.o. za projekt Podpora rodičovství a zaměstnanců v naší firmě – StayIn. Čestné uznání za náročnost a komplexnost řešení outplacementu získala Sony DADC CZ, s.r.o. za projekt Outplacement program ,,Moje budoucnost“. Business Logic, s.r.o. obdržela čestné uznání za projekt Coinwage – Zaměstnanecký benefit 2023.

V minulém ročníku se přihlásilo přes 30 projektů. Ceny poroty si odnesly společnosti dm drogerie markt, Technická Univerzita Liberec, Stock Plzeň Božkov, OKIN Business Process Services a cenu veřejnosti, která se vyhlašuje na závěrečném HREA Summitu, si odnesla společnost McDonald´s.

HR Excellence Awards 2022 zná své vítěze

Stáhněte si zvukový záznam videa ve formátu mp3.