Karel Kovář alias Kovy v HR tv: Jak vytvářet videa, která zaujmou?

Vytisknout


Karel Kovář alias Kovy je český youtuber a vloger, kterého na jeho internetovém kanálu na YouTube sleduje již více než 600 000 uživatelů. Kovy se od ostatních českých youtuberů odlišuje především tím, že se ve svých videích věnuje aktuálnímu dění, společenským tématům či politice, která se divákům snaží přiblížit zábavnou formou.

V roce 2016 jej časopis Forbes označil za 17. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích a o rok později se v tomtéž médiu umístil na 20. místě prestižního žebříčku „30 pod 30”, který představuje 30 nejtalentovanějších Čechů do 30 let.

Kovy byl zároveň jedním z řečníků konference Světová laboratoř lídrů pořádané organizací People Management Forum, která se uskutečnila 7. listopadu 2017 v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze. 

V krátkém rozhovoru mimo jiné prozradil, co stojí za úspěchem jeho videí, a jak vytvářet video obsah, který může zaujmout například potenciální kandidáty na volné pracovní pozice.

Ve videu hovoří

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace