HR Excellence Awards 2022 - komentář Vratislava Kalendy, zakladatele Image Lab s.r.o.

Soutěž HR Excellence Awards, která oceňuje nejlepší projekty a profesionály v oblasti lidských zdrojů za uplynulých 12 měsíců, zná své vítěze. Soutěž HREA pořádá profesní organizace People Management Forum. Jedním z partnerů akce byla pro letošní rok společnost Image Lab s.r.o., proto jsme se zeptali jejího zakladatele Vratislava Kalendy na jeho pohled na přidanou hodnotu této významné HR události.

[00:09] Image Lab byl v letošním roce partnerem udělování cen HR Excellence Awards, jak tuto soutěž vnímáte a v čem vidíte přidanou hodnotu tohoto ocenění?

[00:46] Jak vnímáte vývoj technologií v oblasti HR a kam trh v současné době směřuje?

[02:30] Jak vnímáte spolupráci s People Management Forem a které z projektů vás dnes nejvíce zaujaly?

[04:21] Jste profesionál ve vzdělávání, který z projektů vás jako profesionála nejvíce oslovil?

[05:25] Vy jste spoluzakladatel, majitel a zároveň konzultant společnosti Image Lab, který na českém trhu působí již 30 let. Co plánujete do nejbližší budoucnosti a kde vidíte největší výzvy v oblasti byznys consultingu a profesního vzdělávání?

O HREA 2022

V kategorii Velké společnosti zvítězila společnost O2 Czech Republic s projektem Talentový program. V kategorii Malé a střední firmy do 500 zaměstnanců získala první msto společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o. za projekt Flexibilka v Greineru.

Cenu veřejnosti získala také společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o., cenu prezidenta PMF za společenský přínos obdržela FB skupina HR brainstorming za projekt Stands for Ukraine. V oblasti veřejné správy zvítězila Městská část Praha 7 s projektem Personální rozvoj Úřadu městské části Praha 7. Bylo také uděleno čestné uznání za inovativní podporu flexibility a diverzity společnosti Thermo Fisher Scientific s.r.o. za projekt Podpora rodičovství a zaměstnanců v naší firmě – StayIn. Čestné uznání za náročnost a komplexnost řešení outplacementu získala Sony DADC CZ, s.r.o. za projekt Outplacement program ,,Moje budoucnost“. Business Logic, s.r.o. obdržela čestné uznání za projekt Coinwage – Zaměstnanecký benefit 2023.

V minulém ročníku se přihlásilo přes 30 projektů. Ceny poroty si odnesly společnosti dm drogerie markt, Technická Univerzita Liberec, Stock Plzeň Božkov, OKIN Business Process Services a cenu veřejnosti, která se vyhlašuje na závěrečném HREA Summitu, si odnesla společnost McDonald´s.

HR Excellence Awards 2022 zná své vítěze

 

Stáhněte si zvukový záznam videa ve formátu mp3.