HR Excellence Awards 2022 - komentář Vratislava Kalendy, zakladatele Image Lab s.r.o.

Soutěž HR Excellence Awards, která oceňuje nejlepší projekty a profesionály v oblasti lidských zdrojů za uplynulých 12 měsíců, zná své vítěze. Soutěž HREA pořádá profesní organizace People Management Forum. Jedním z partnerů akce byla pro letošní rok společnost Image Lab s.r.o., proto jsme se zeptali jejího zakladatele Vratislava Kalendy na jeho pohled na přidanou hodnotu této významné HR události.

Přehrát zvukový záznam videa

[00:09] Image Lab byl v letošním roce partnerem udělování cen HR Excellence Awards, jak tuto soutěž vnímáte a v čem vidíte přidanou hodnotu tohoto ocenění?

[00:46] Jak vnímáte vývoj technologií v oblasti HR a kam trh v současné době směřuje?

[02:30] Jak vnímáte spolupráci s People Management Forem a které z projektů vás dnes nejvíce zaujaly?

[04:21] Jste profesionál ve vzdělávání, který z projektů vás jako profesionála nejvíce oslovil?

[05:25] Vy jste spoluzakladatel, majitel a zároveň konzultant společnosti Image Lab, který na českém trhu působí již 30 let. Co plánujete do nejbližší budoucnosti a kde vidíte největší výzvy v oblasti byznys consultingu a profesního vzdělávání?

O HREA 2022

V kategorii Velké společnosti zvítězila společnost O2 Czech Republic s projektem Talentový program. V kategorii Malé a střední firmy do 500 zaměstnanců získala první msto společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o. za projekt Flexibilka v Greineru.

Cenu veřejnosti získala také společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o., cenu prezidenta PMF za společenský přínos obdržela FB skupina HR brainstorming za projekt Stands for Ukraine. V oblasti veřejné správy zvítězila Městská část Praha 7 s projektem Personální rozvoj Úřadu městské části Praha 7. Bylo také uděleno čestné uznání za inovativní podporu flexibility a diverzity společnosti Thermo Fisher Scientific s.r.o. za projekt Podpora rodičovství a zaměstnanců v naší firmě – StayIn. Čestné uznání za náročnost a komplexnost řešení outplacementu získala Sony DADC CZ, s.r.o. za projekt Outplacement program ,,Moje budoucnost“. Business Logic, s.r.o. obdržela čestné uznání za projekt Coinwage – Zaměstnanecký benefit 2023.

V minulém ročníku se přihlásilo přes 30 projektů. Ceny poroty si odnesly společnosti dm drogerie markt, Technická Univerzita Liberec, Stock Plzeň Božkov, OKIN Business Process Services a cenu veřejnosti, která se vyhlašuje na závěrečném HREA Summitu, si odnesla společnost McDonald´s.

HR Excellence Awards 2022 zná své vítěze

 

Stáhněte si zvukový záznam videa ve formátu mp3.