Vliv moderních technologií na chování a procesy ve firmách 2. část

Vytisknout


Panelová diskuze s manažery lidských zdrojů a dodavateli technologií spojená s oslavou 10. narozenin portálu EduCity dne 30. května 2014.

Jitka Schmiedová, která v té době zastávala pozici Vice President People and Property ve společnosti Vodafone Czech Republic, hovoří o vývoji technologií v oblasti HR v posledních 10 letech a o vlivu těchto technologií na chování a procesy ve firmách.

Velké množství papírů nahradily chytré telefony a iPad, ve kterých člověk může mít všechny potřebné věci jak pro práci tak pro soukromý život. Tyto dvě věci mají vliv na urychlení práce a na pohodlí. Díky těmto pomocníkům si snadno a rychle zařídíme téměř cokoliv, pokud máme přístup k internetu. Do budoucna se mobilní telefony budou požívat třeba i na ovládání topení v domě.

-mb-

Ve videu hovoří

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Štítky: Pro pamětníky

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace