Vliv moderních technologií na chování a procesy ve firmách 4. část

Vytisknout


Panelová diskuze s manažery lidských zdrojů a dodavateli technologií spojená s oslavou 10. narozenin portálu EduCity dne 30. května 2014.

Compensation and Benefits Director ve společnosti Skanska, Martin Dvořák, hovoří o vývoji technologií nejen v oblasti HR v posledních pár letech a o vlivu těchto technologií na chování a procesy ve firmách.

Z pevných disků se přešlo na citrix, sloučení deseti databází do jedné, přechod z papírové formy na elektronickou podobu, pilotní testování čteček obličeje na stavbách.

V následujících letech se možná přejde na plánování směn a jejich evidence v online aplikaci iPad/smartphone na stavbách, bude následovat změna hlavního HR modulu, což bude mít za následek omezení papírování a jasnější procesy a dodržování pravidel.

-mb-

Ve videu hovoří

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Štítky: Pro pamětníky

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace