HR Excellence Awards 2022 - komentář Evy Hejlové, výkonné ředitelky People Management Forum

Soutěž HR Excellence Awards, která oceňuje nejlepší projekty a profesionály v oblasti lidských zdrojů za uplynulých 12 měsíců, zná své vítěze. Soutěž HREA pořádá profesní organizace People Management Forum, jejíž výkonné ředitelky Evy Hejlové jsme se zeptali nejen na dojmy z celé události, ale také na budoucnost organizace PMF.

Přehrát zvukový záznam videa

[00:08] Evo, letos se konal již osmnáctý ročník HR Excellence Award, mohla byste zhodnotit letošní ročník a případně nastínit, zda byl zvláštní, jiný nebo lepší než ty ostatní?

[01:34] Příští rok slaví People Management Forum 30 let své existence v ČR, co plánujete do příštích období a co pro vás toto výročí znamená?

[02:39] Jak vnímáte pozici People Management Fora v ČR a na co se vy sama těšíte?

O HREA 2022

V kategorii Velké společnosti zvítězila společnost O2 Czech Republic s projektem Talentový program. V kategorii Malé a střední firmy do 500 zaměstnanců získala první msto společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o. za projekt Flexibilka v Greineru.

Cenu veřejnosti získala také společnost Greiner Packaging Slušovice s.r.o., cenu prezidenta PMF za společenský přínos obdržela FB skupina HR brainstorming za projekt Stands for Ukraine. V oblasti veřejné správy zvítězila Městská část Praha 7 s projektem Personální rozvoj Úřadu městské části Praha 7. Bylo také uděleno čestné uznání za inovativní podporu flexibility a diverzity společnosti Thermo Fisher Scientific s.r.o. za projekt Podpora rodičovství a zaměstnanců v naší firmě – StayIn. Čestné uznání za náročnost a komplexnost řešení outplacementu získala Sony DADC CZ, s.r.o. za projekt Outplacement program ,,Moje budoucnost“. Business Logic, s.r.o. obdržela čestné uznání za projekt Coinwage – Zaměstnanecký benefit 2023.

V minulém ročníku se přihlásilo přes 30 projektů. Ceny poroty si odnesly společnosti dm drogerie markt, Technická Univerzita Liberec, Stock Plzeň Božkov, OKIN Business Process Services a cenu veřejnosti, která se vyhlašuje na závěrečném HREA Summitu, si odnesla společnost McDonald´s.

HR Excellence Awards 2022 zná své vítěze

 

Stáhněte si zvukový záznam videa ve formátu mp3.