Konsolidace podle českých předpisů - prakticky v programu Excel

Vytisknout


Radka Loja je lektorka ve společnosti 1. VOX, terapeutka a koučka. Vystudovala fakultu elektrotechnickou na ČVUT, poté několik let pracovala v několika nadnárodních auditorských společnostech.

Jako lektorka se věnuje oblasti sestavování konsolidované účetní závěrky a je také garantkou a zkušební komisařskou zkoušky z konsolidací při komoře auditorů.

Je spoluautorkou knihy Konsolidovaná účetní závěrka podle českých předpisů v příkladech. V návaznosti na ni společně s kolegou Petrem Pecháčkem, odborníkem na problematiku Microsoft Excel, připravili kurz Konsolidace podle českých předpisů - prakticky v programu Excel.

Cílem kurzu je, aby absolventi sami dokázali sestavit konsolidační software. Důraz je kladen na to, aby se účastník kurzu seznámil s automatizací, provázaností a zjednodušením operací. 

Ve videu hovoří

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Štítky: Lektoři

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace